CONDENSATEUR RADIAL 22UF 16V 105-C - R22UF16V zoom_in
  • CONDENSATEUR RADIAL 22UF 16V 105-C - R22UF16V
CONDENSATEUR RADIAL 22UF 16V 105°C
  • Référence: R22UF16V
  • En stock : 104 Produits
Description
Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 16volts 22uF 5x7 mm 20% 2LS